Naše služby

Ponúkame Vám príjemné posedenie a oddych popri tom ako sa Vaše dieťatko bude hrať a zabávať s ostatnými detičkami. Na spríjemnenie oddychu máme pre Vás pripravené rôzne časopisy, široký výber slaného alebo sladkého občerstvenia a samozrejme v ponuke máme aj rôzne druhy káv a nápojov. Konzumácia vlastných potravín a nápojov je u nás zakázaná. 


We offer pleasure sitting and relax while your child will play and have a fun with other children. For better relax we have a lot of magazines, wide range of  salt and sweet refreshment and of course we have different kinds of coffee and beverages. Consumption of own food and drinks is forbiden.

Vaše detičky sa môžu vyšantiť vo veľkom bludisku, v ktorom nájdu kopec zábavy, či už tunel, šmýkaľku, loptičky alebo iné zákulisia bludiska, môžte mať istotu že o zábavu budú mať postarené. Nájdete u nás aj trampolínu, skákajúci hrad, stolný futbal pre deti alebo detský kútik pre najmenších. Myslíme aj na tie najmenšie detičky a preto u nás najdete aj prebalovací pult a šerblíky. 


We have a big labyrinth, where children can find a lot of fun. There are tunnel, slides, balls, obstacles and other different parts of labyrinth and you can be sure that your kids will be taken care of.  You can find here trampoline, jumping castle, table football for kids or children´s playgound for the little ones. 

Bude mať Vaše dieťatko narodeniny? Potešte ho a doprajte mu oslavu u nás v Happy Parku. Deti sa tu môžu vykričať, vyblázniť a vybehať. Na výber máme rôzne varianty osláv /v ponuke aj bezlaktózové a bezgluténové pochutiny, alebo ovocie/, stačí zavolať alebo sa zastaviť a určite sa dohodneme. 


Is your child going to have a birthday? Make them happy and throw them a party at Happy Park. We offer a different variants birthday party, all you need is to call us or stop  by at Happy Park.

Happy Park 

NAVŠTÍVTE NÁS

Bitúnkova 12

(1. poschodie)

Nové Zámky  940 73


NAPÍŠTE NÁM

happypark@happypark.skOtváracia doba:

OPENING HOURS 

MONDAY             zatvorené

TUESDAY            zatvorené

WEDNESDAY      zatvorené

THURSDAY         zatvorené

FRIDAY                zatvorené

SATURDAY          zatvorené

SUNDAY              zatvorené

aktualizované  12/2020


Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!